Sesje komunijne

Sesja komunijna

komunia 13 of 1

Sesja zdjęciowa z okazji pierwszej komunii świętej jest wspaniałą pamiątką na lata. Wydarzenie to zasługuje na zamknięcie w pięknych kadrach. Sesja może odbyć się w dniu komunii, wykonujemy wtedy kilka portretów i zdjęcia z rodziną, może też zostać rozszerzona o zdjęcia reportażowe z przygotowań, przyjęcia, kościoła.

komunia 12 of 1

komunia1

komunia 17 of 1

komunia 25 of 10

komunia 15 of 1 2

Plener komunijny

Dzień pierwszej komunii świętej wiąże się z dużymi emocjami i ograniczonym czasem na zdjęcia, dlatego ze swojej strony gorąco polecam umówienie się na sesję plenerową w dniu innym niż komunia. Mamy wtedy znacznie więcej czasu na kreatywne kadry, zdjęcia "na luzie" i sprzyjającą pogodę :)

komunia 22 of 10

komunia 21 of 10

komunia 26 of 10

komunia 18 of 10

komunia 8 of 1

komunia 15 of 1

 

Kadry z sesji komunijnej

Mając na uwadze fakt, że pierwsza komunia to sakrament religijny, skupiam się na wykonaniu ujęć z atrybutami komunijnymi - świeczką, książeczką, różańcem czy medalikiem. Na zdjęciach staram się też uchwycić dziecięcą naturalność, niewinność i radość, jaką niesie to wyjątkowe wydarzenie. Podczas sesji moi modele zazwyczaj bardzo dobrze się bawią :)

komunia 2 of 1

komunia 14 of 1

 

Plener komunijny możemy wykonać w dowolnym miejscu - w mieście, parku, lesie, w górach czy w okolicy polnych kapliczek, praktycznie przez całe lato, a nawet jesienią.

komunia 10 of 1

komunia2

komunia3

komunia 20 of 10

Sesja komunijna jako prezent

Sesja komunijna może być wyjatkowym prezentem (w formie voucheru).

komunia 1 of 1


Drukuj