Fotografia psów

sesje zdjęciowe psów żywiec

Sesje zdjęciowe psów - Żywiec, Bielsko-Biała i okolice

Każda pasja ma gdzieś swój początek… U mnie wszystko zaczęło się od psa, a właściwie psów… dwóch temperamentnych belgijek i bardzo charakternej pudlicy.  Moje czarno – białe stado postawiło przede mną sporo wyzwań, a szkolenie i wyjazdy na wystawy stały się częścią naszego codziennego życia.  Chcąc zatrzymać ulatujące chwile sięgamy po aparat… moja cyfrówka nie miała równych szans z czarnymi torpedami i bojącym się aparatu pudlem, dlatego sięgnęłam po lustrzankę,  szlifując warsztat i z czasem powiększając „szklarnię” o coraz lepsze obiektywy. W pracy z psami pomaga mi znajomość ich psychiki.  Sporo doświadczenia i satysfakcji przyniosły też sesje bezdomnych zwierzaków.

Bez względu na to czy fotografuję kundelka czy championa, staram się uchwycić jego niepowtarzalną osobowość.  Potrafię zmotywować wyjątkowo spokojne psy i okiełznać te tryskające energią – lubię wyzwania ;)

Oferuję wykonanie sesji lifestyle np. ze spaceru z właścicielem, portrety zwierzaka w plenerze, zdjęcia miotów, sesje reproduktorów i suk np. na strony internetowe hodowli.

Sesja w postaci voucheru może być też wspaniałym prezentem dla właściciela czworonoga :)

Zapraszam do obejrzenia portfolio, jeśli jesteś zainteresowany zdjęciami swojego pupila - proszę o kontakt :)

*Sesje na terenie Żywca, Bielska, Suchej Beskidzkiej i okolic

 


Drukuj